У Росії заарештували наближеного до президента Володимира Путіна священика, який поглумився над дітьми

Про це розповів соціолог Ігор Эйдман, передає «Главком».

«На фотографії Путін і священик Микола Стремський, якого він довго підтримував. Священик зараз заарештований за зґвалтування семи прийомних дітей. Взагалі, типовий абсолютно священнослужитель РПЦ з числа наближених до влади. Багач, що має серйозну власність за кордоном. Бешкетник, який в 2015 році п’яний тікав на своєму золотистому Mercedes-Benz від співробітників ДІБДР. Ну і, нарешті, педофіл і насильник», — зазначив він.

поп, священник, крест

Соціолог стверджує, що це не перший подібний випадок за останній час.

Популярные статьи сейчас

Беда настигла Настю Ивлееву за границей, откровенное признание: "Держись, мы с тобой!"

Забеременевшая от престарелого Петросяна помощница вывалила скандальную правду: "Не самое простое время"

Как выглядели Кароль, Брежнева, Ивлеева и другие звезды до того, как попали в шоу-бизнес: из простушек в королевы

Отчаявшаяся Королева после скандала с изменой Тарзана напугала фото под водой: "Такое не прощают!"

Показать еще

«Але, звичайно, це тільки вершина айсберга. Про більшості злочинів педофілів у рясах і улюблених вищими російськими чиновниками дорогих темних костюмах країні ще належить дізнатися. І, боюся, сліди ведуть на самий верх…», — підкреслив він.

Як повідомлялося раніше, священик під час таїнства хрещення важко травмував дитину. Інцидент стався в Марієнбурському покровському храмі в російському Гатчині під час обряду занурення дитини під воду.

Ігумен Фотій (Нечепоренко) з силою занурював дитину у воду під нестямні крики матері й самого малюка. На відео, опублікованому в мережі видно, як священнослужитель не дає жінці врятувати своє рідне дитя.

Пізніше, мати дитини, Анастасія Алексєєва розповіла російським журналістам, що під час обряду ігумен так глибоко занурював дитину у воду, що той почав захлинатися. Мати спробувала його врятувати і вирвати з рук священика.

Жінка додала, що священик же обурювався запрошеним на таїнство людям, що однорічна дитина не підходить для обряду хрещення, так як була вже занадто дорослою До того ж, ігумен Фотій відсторонив від таїнства хрещеного батька дитини, так як вважав, що той погано підготувався.

За словами ігумена, православна традиція вимагає під час хрещення тричі занурювати немовля у купіль з головою, а не поливати йому водою зверху — саме такий обряд вважається справжнім. При цьому Фотій вважає, що дитина не наковталася води і об стінки купелі не вдарилася.

«А що, власне, сталося? Нічого ж не сталося, ніякої моєї провини немає. Це просто підвищені емоції мами — вона виявилася людиною невоцерковленою і не готовою до хрещення», — сказав він.

священник, крест, поп

Нагадаємо, Філарет розкрив карти про таємні домовленості з Порошенком і Єпіфанієм.

Як повідомляла Politeka, Філарет зробив термінову заяву про Томос, крапки над «і» розставлені.

Також Politeka писала про розкол у ПЦУ, Філарет пішов проти Єпіфанія, висунуті серйозні звинувачення.