Талановита українка поставила унікальний рекорд в світі

Переможниця шоу “Україна має талант” Ксенія Симонова, відзначилася успіхом на британській версії передачі “Britain’s Got Talent: Champions”, в фіналі якого зайняла 3 місце (щоб подивитися відео, доскролльте сторінку до кінця).

В ході фіналу “Britain’s Got Talent” Ксенія Симонова змусила журі і глядачів аплодувати стоячи. Свій номер художниця присвятила пам’яті принцеси Діани. Успішний виступ дозволило українці зайняти на проекті 3 місце.

Минулої зими художниця на піску також зайняла 3 місце в аналогічному проекті США “America’s Got Talent”, а в цьому році взялася підкорювати Британію.

Примітно, що і в США, і Великобританії Симонова змусила членів журі натиснути Golden Buzzer (“Золоту кнопку”), яка проводить учасника шоу відразу у фінал. Таким чином українка стала єдиним в світі учасником талант-шоу, який удостоївся такої можливості на обох передачах – в США і Британії.

Нагадаємо, що понад тисячу студентів Одеської національної академії харчових технологій вирішили встановити новий рекорд в Україні і їм це вдалося двічі.

«Перший з них – найдовша живий ланцюжок з людей не подолати, другий -« жива »абревіатура ОНАХТ,« викладена »з людей.», – зазначає видання.

Сильний стрибок цін обрушиться на голови українців: до чого готуватися

Варто відзначити, що всього брало участь 1015 осіб. Рекорди зафіксувала керівник Національного реєстру рекордів України Лана Вєтрова. Раніше ми писали, жителі Одеси зібралися біля пам’ятника Дюку де Рішілье, щоб відсвяткувати вступ в силу закону про мову. На цьому святковому заході, який проходив 16 липня, декламували українські вірші.

Деякі учасники виходили до мікрофону щоб просто привітати з цим днем.

Відзначимо також, що українська легкоатлетка Ярослава Магучіх стала віце-чемпіонкою світу в стрибках у висоту. 18-річна спортсменка створила сенсацію, завоювавши з рекордом срібло світової першості, яка в ці дні проходить в столиці Катару Досі. Ця медаль стала першою для України на нинішньому чемпіонаті світу.

Ярослава Магучих

Ярослава Магучіх по ходу фіналу двічі побила молодіжний рекорд світу, взявши по черзі висоту 2,02 і 2,04 метра. Цей результат дозволив юної спортсменці стати віце-чемпіонкою світу.

Крім того, українка стала наймолодшою медалісткою в історії світових першостей.

Нагадаємо, український спортсмен встановив новий світовий рекорд.